Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Sitemizde yayınlanan içerikler tümüyle özgün olup, sitemizin yazar ekibi tarafından hazırlanmaktadır. Bu yazıların alıntı yapılması, kopyalanması, kaynak gösterilmeksizin paylaşılması kesinlikle yasaktır. Sitemizdeki bilgiler tamamen tavsiye niteliğindedir. Dolayısıyla hastalığınızın tedavisi ile ilgili en doğru bilginin doktorunuz tarafından verileceğinin göz ardı edilmemesi gerekir. Sitemize giren kullanıcılar sitedeki bilgilerin tavsiye niteliği taşıdığını kabul etmiş olurlar.

Yorum – Paylaşım

Sitede kullanıcıların estetikpedia.com sitesine gönderdiği yorumlar, yazılar altındaki paylaşımlar tamamen yazan kişiyi ilgilendirmektedir. Web sitesi yöneticileri olarak bu yorum ve paylaşımlardan herhangi bir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Kullanıcı Bilgilerinin Paylaşılmaması

Sitemizde kullanıcılar yorum yaparken kendilerinden bir takım bilgiler istenilmektedir. estetikpedia.com bu bilgileri kesinlikle 3. kişiler veya reklam firmalarıyla paylaşmamaktadır.

Reklam Yayını

Sitemizde Google Adsense ve diğer reklam firmalarının reklamları paylaşılmaktadır. Bu reklamlar tümüyle Türk yasalarına uygundur.