PENİS KALINLAŞTIRMA AMELİYATI

PENİS KALINLAŞTIRMA AMELİYATI 

Uzmanlar, dünyada yaklaşık 155 milyon adamın cinsel fonksiyon bozukluğu problemi yaşamış olduğunı söylüyor. Bu konuda kadınların eşlerine destek olmaları gerektiğini belirten uzmanlar, eşleri anlayışlı adamların, sorunu çözme mevzusunda tedaviye daha yatkın olduğu konusunda da aynı fikir.

Sorunların gizlenip, görmezden gelinmesinin ise kimi zaman evlilikleri bitirme noktasına getirmiş olduğu uzmanların dikkat çektiği bir başka nokta

Erkekler kimi süre ise fonksiyon bozukluklarının dışında erkeklik ve güç simgesi olarak görmüş oldukleri boyut konusunda estetik operasyona başvurabiliyor. Başyaralanan uzmanın lüzumlu görmesi sonucu, bireyin psikolojik ve fizyolojik şartları da göz önünde tutularak operasyon uygulanabiliyor.

Güzel duyu ve Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Erol Kışlaoğlu, penis büyütme operasyonlarının genellikle mantıklı ve olumlu sonuç alınabilen operasyonlar bulunduğunu söyledi.

“Birçoğunuzun da bildiği şeklinde penisin kalınlığı daha önemlidir” diyen Prof. Erol Kışlaoğlu, “kişinin kendi yağı ile penis kalınlaştırma” metodunun her geçen gün yaygınlaştığını ifade etti. Prof. Kışlaoğlu, “Son 10 senelik tecrübelerimize dayanarak bu yöntemi tavsiye ediyorum” diye mevzuştu.

Penis kalınlaştırma operasyonu’nun gerekliliğine değinen Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, şu bilgileri verdi: “kadınların cinsel organları daha çok dış kısımlarında hassasdır (klitoris ve dış dudaklarda olduğu gibi). İç kısımlar ise o kadar duyarlı değildir.

Regl dönemlerinde kullandıkları tamponlar, kadınları bundan dolayı rahatsız etmez. Bu yüzden kalın bir penis, ince ve uzun bir penisten daha etkilidir.”

Prof. Kışlaoğlu’nun belirttiğine göre, 12-18 santimetre. Boyundaki penisler normal uzunluğunda kabul edilir.12 cm’den küçükler kısa, 18 cm’den uzunlar ise uzun olarak kabul edilir. Penis uzatmak için meydana getirilen yöntemlerden tatminkâr bir sonuç elde edilmez.

Ferdin kendi yağları ile uygulanan penis büyütme işlemi için genel anestezi ve hastanede yatmak gerekmediğini vurgulayan güzel duyu ve Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Erol Kışlaoğlu, lokal anestezinin en güvenli yol bulunduğunu açıkladı.

Operasyon hakkında bilgi veren Prof. Kışlaoğlu, şunları söyledi: “İlk önce müdahale için yağın elde edilmesi ve hazırlanması gerekir. Kilolu insanlarda penis kökü veya pubik bölge dediğimiz bölge çoğu zaman şişman olduğundan penis bunun içine gömülür ve olduğundan daha kısa gözükür. Bu yüzden yağın bu bölgeden alınması penisi daha çok ortaya çıkartacak ve gerçek uzunluğunu gösterecektir. Yağ özel bir yöntemle ve enjektörle herhangi bir kesiye gerek kalmadan alınıp özel olarak enjeksiyona hazır hale getirilip enjekte edilir.”

İşlemin averaj olarak 1 ilâ 1,5 saat sürdüğünü belirten Prof. Kışlaoğlu, operasyon sonrası kişinin hemen evine dönebileceğini vurguladı. Prof. Erol Kışlaoğlu, daha iyi bir sonuç için 3 ay ara ile 3 kere yağ enjeksiyonunu tekrarlamak gerektiğini de sözlerine ekledi.

Prof. Kışlaoğlu, kendi yağımızla penis kalınlaştırma yönteminde kişinin kendi yağı kullanıldığı için hiçbir yan etkisi olmadığını, 3 ay ara ile 3 enjeksiyondan sonrasında penis çapının 1 cm kadar kalınlaştığını da data notu olarak aktardı.

Post Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *