Uygulama videosu
Öncesi & Sonrası
Uzmanımıza Sorun

G5 Masajı Nedir?

Kadınlarda görülen selülitler, çoğu zaman rahatsız edici olabiliyor. Estetik açıdan sorun yaratan selülitleri gidermenin birden fazla yolu var. Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen ve etkinliği kanıtlanmış yöntemlerden biri de G5 masajıdır. G5, selülitlerin olduğu bölgeye ritmik hareketlerle masaj yapan bir alettir. Bölgeye titreşimler göndererek o bölgedeki hücrelerin harekete geçmesine, kan dolaşımının artmasına ve böylece sıkılaşmanın sağlanmasına yardımcı olur. Selülitleri gidermesinin yanı sıra uygulanan bölgedeki bağ dokularını açarak yağ yakılmasını da destekler. Kan dolaşımını da desteklediği için rahatlama, stresi atma ya da ağrıları giderme gibi etkileri de bulunmaktadır.

G5 Masajı Nasıl Uygulanır ?

Tüm vücuda uygulanabilen G5 masajı bölgeye sürülen özel bir krem yardımıyla yapılır. Bu kremin yağ yakımını kolaylaştırma ve kan akışını hızlandırma etkisi vardır. Krem sürüldükten bir süre sonra uygulanacak bölgeye uygun olan başlık ile titreşim verilir. Titreşim uygulaması devam ederken krem yenilenir.


G5 Masajı ile Zayıflama, Selülit Tedavisi

G5 ile Selülit Tedavisi ve Bölgesel Zayıflama

G5 masajı selülit görünümünü azaltmak için uygulanan bir masaj türü olsa da bölgesel incelme amacıyla da kullanılmaktadır. Ancak G5 masajı ile kilo kaybetme ya da aşırı zayıflama gibi bir durum beklenmemelidir. Egzersiz ve diyete rağmen bölgesel olarak incelme sağlanmadığında bu yöntem ile sonuç alınabilir. G5 masajı bölgeye titreşim göndererek buradaki yağları parçalar ve sıkılaşma sağlar. Uygulamadan sonra bacak, kalça ya da göbek bölgesinde incelme ve sıkılaşma görülebilir.

G5 Masajı Sonuçları Ne Zaman Görülür?

G5 masajının ilk seansında gözle görülür bir sonuç almak mümkündür. Ancak en iyi sonuçlar 3. Seanstan itibaren alınır. Kalıcı bir sonuç almak için 3 ile 7 seans arasında uygulama yaptırmak gerekir. Diğer bölgesel zayıflama yöntemlerini görüntülemek için tıklayın.

G5 Masajı ile ilgili Sorulan Sorular

Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Tüm vücuda uygulanabilir. Ancak en sık tercih edilen bölgeler göbek, bel, kol, kalça, basen ve üst bacaktır. Yağlanma ve selülitin fazla olduğu bu bölgeler, G5 masajı sayesinde sıkılaşır ve selülitten arınır.

G5 Masajı Ne Kadar Sürer?

Yapılan bölgeye göre değişim gösterse de bir bölgeye uygulama 30 dakika kadar sürer. İşlem 3-10 seans boyunca gerçekleştirilir. İlk seanstan itibaren sonuç almak mümkündür. Seans sayısı kişinin selülit durumuna göre arttırılıp azaltılabilir.

Kimler İçin Uygun Değildir?

  • Hamileler ya da emzirme döneminde olanlar
  • Kısa süre önce cerrahi operasyon geçirmiş kişiler
  • 18 yaş altı kişiler
  • Diyabet hastaları
  • Kalp hastaları
  • Epilepsi hastaları
  • Regl dönemindeki kişiler
  G5 Masajı için uygun aday değillerdir.

G5 Masajı Sonrası Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

İlk seanstan itibaren gözle görülür bir sonuç alınsa da en iyi sonucu alabilmek için istikrarlı ve sabırlı olmak gerekir. Bunun yanı sıra yağlı ve fazla kalorili yiyeceklerden kaçınmakta fayda vardır. İyi bir sonuç almak için sağlıklı beslenme, düzenli egzersiz ve yeterli su tüketimi oldukça önemlidir.

Uygulamanın Riskleri Nelerdir?

Soğuk lipoliz cerrahi bir işlem değildir. Bu açıdan ciddi bir riski bulunmamaktadır. Yalnızca işlem sonrası bölgede hafif bir kızarıklık meydana gelebilir. Kişinin hassasiyetine göre morarma ya da hissizlik oluşabilir. Ancak bu durumlar birkaç saat içerisinde ortadan kaybolur.

G5 Masajının Avantajları Nelerdir?

 1. Selülitleri kalıcı olarak yok eder.
 2. Vücuttaki ödemin ve toksinleri atılmasına yardımcı olur.
 3. Cildin sıkı bir görünüme kavuşmasını sağlar.
 4. Vücut ağrılarını dindirir.
 5. Kan dolaşımını hızlandırır.
 6. Stresi azaltır.
 7. Vücutta oluşan yaşlılık kırışıklarını azaltır.
 8. Cilde esneklik kazandırır.
 9. Kemik yoğunluğunu arttırır.
 10. Bölgesel incelmeyi sağlar.
 11. Metabolizmayı hızlandırır.
 12. Vücutta yorgunluk yaratan toksinlerin atılımını hızlandırır.
 13. Sporla birlikte uygulandığında yağ yakımını hızlandırır.
 14. Cerrahi bir işlem değildir.
 15. İlk seanstan itibaren sonuç almak mümkündür.

G5 Masajı Fiyatı Ne Kadar?

G5 masajı ile zayıflama son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Bu açıdan G5 masajı fiyatları en çok merak edilen konulardan biridir. G5 masajı fiyatı belirlenirken uygulama yapılacak bölge veya bölgeler, kaç seans uygulanacağı gibi durumlar göz önüne alınır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Uygulamaları

 • soğuk lipoliz ile zayıflama
 • radyofrekans ile bölgesel zayıflama
HEMEN ARA
WHATSAPP
YOL TARİFİ
Özel İndirim ve Kampanyalardan Faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.
Uygulama ile ilgili bilgi alın Uzmanımıza sorun
Soru sorun
Uzmanımız yanıtlasın
Sorunuz mu var? Uzmanımıza Sorun!