Yüz Estetiği

Güzel bir yüz, bir insanda ilk dikkat çeken özelliklerden biridir. Yüz güzelliği günümüzde birkaç etkenle birlikte değişime uğrar. Yaşın ilerlemesi, hava kirliliği, sağlıksız beslenme, stres, alkol ya da sigara bağımlılığı gibi etkenlerle günden güne yüzde sarkmalar, kırışıklıklar ya da şekil bozuklukları oluşabilir. Doğuştan gelen ya da sonradan oluşan kusurlar günümüz teknolojileriyle kolayca ortadan kaldırılabilir. Yüzün çeşitli bölgelerine yapılacak küçük dokunuşlarla yüz güzelliğini ortaya çıkarmak artık çok daha kolay hale gelmiştir. Yüz estetiği uygulamalarının amacı, yüzün çeşitli bölgelerinin yüzün tamamı ile uyumlu görünmesidir. Doğal bir sonuç elde etmek için ise birbirinden farklı yüz estetiği yöntemleri tercih edilebilir. Kırışıklıkları giderme, burun ya da dudak şeklini değiştirme, yüz hatlarını güzelleştirme, lekeleri giderme, cildi güzelleştirme gibi birbirinden farklı amaçlarla yüz estetiğine başvurulabilir. Bu uygulamaların her biri kişiye yüz güzelliği kazandırmak ve özgüvenini geri vermektir. Yüz için yapılan güzelleştirme uygulamaları tek bir dokunuşla olabileceği gibi yüzün birden fazla bölgesine uygulanarak da yapılabilir.

Yüz Estetik Uygulamaları

Mimik çizgileri, yaşa bağlı olarak oluşan sarkmalar, göz kapağı düşmesi, göz altı ve göz çevresi sorunları, dudak üstü çizgileri, gıdı yok etme, boyun ve dekolte sarkmaları gibi sorunlar yüz estetiği uygulamaları ile kolayca ortadan kaldırılabilir. Yüz estetiği yöntemleri yaşlanma belirtilerini yok etmeye, yüzdeki asimetriyi gidermeye ya da yüzdeki bazı bölgeleri ön plana çıkarma gibi amaçlarla yaptırılabilir. Yüzdeki problemin boyutuna ya da türüne göre farklı yüz estetiği yöntemleri tercih edilebilir. Ameliyatlı ya da ameliyatsız yöntemler ile farklı sonuçlar almak mümkündür. Yüzdeki şekil bozukluklarını ya da kırışıklıkları giderme gibi durumların yanı sıra cilt güzelliği de genel yüz güzelliğinde önemli bir rol oynar. Cilt güzelleştirme yöntemleri ile var olan gözenek, leke ya da cansız görünüm yok edilebilir.

Yüz estetiği konusunda doğal bir sonuca ulaşmak ve ideal yüz güzelliğine ulaşmak için her geçen gün yeni cihazlar ve yöntemler çıkmaktadır. Tıp teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte hayalinizdeki yüz güzelliğine bir ya da birkaç dokunuşla ulaşabilir ve zamanın ya da çevresel etkenlerin izlerini kolayca ortadan kaldırabilirsiniz.

  • ameliyatsız yüz germe
  • yüz dolgusu
  • yanak estetiği
  • ameliyatsız kaş kaldırma
  • ameliyatsız gıdı germe
  • burun estetiği
  • boyun yüz germe
  • somon dna
  • endopeel
Uygulama İle İlgili Sorunuz Mu Var? Uzmanımıza Sorun
Arrow
HEMEN ARA
WHATSAPP
YOL TARİFİ
Özel İndirim ve Kampanyalardan Faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.
Uygulama ile ilgili bilgi alın Uzmanımıza sorun
Soru sorun
Uzmanımız yanıtlasın
Sorunuz mu var? Uzmanımıza Sorun!